Pokaz tańca na weselu, Pokaz sztucznych ogni, Pokaz barmański na weselu, Komicy, klauni, magicy, Karaoke na weselu,
20 października 2015
Samochód na akcję reklamową - marketingową

Od kilku lat wynajmujemy samochód wraz z kierowca i przyczepą reklamową (lub tylko samochód) do świadczenia mobilnych usług reklamowych. Coraz większa ilość reklam powoduje ich niewidoczność - dlatego nośnik reklamowy ciągnięty przez "zwracający uwagę" odpowiedni samochód zwiększa dodatkowo dotarcie do ilości odbiorców oraz powoduje pozytywne kojarzenie z reklamowanym produktem (używanie krzykaczek w bilbordach nie zawsze odnosi ten sam efekt). Pozytywny odbiór auta z reklamą przez szeroki zakres wiekowy odbiorców od dzieci zafascynowanych innym typem samochodu przez młodzież oraz osoby w wieku produkcyjnym jak i poprodukcyjnym (znających historię tego typu samochodu) powoduje dotarcie z reklamą do szerszego niż zazwyczaj grona odbiorców.  

   

Istnieje możliwość wynajmu auta z reklamą lub samego pojazdu (tło wystawy, stoiska) od kilku godzin do kilku miesięcy.

   

Ze względu na różne warunki i propozycje współpracy z każdym klientem cena jest ustalana indywidualnie. 

    

Jeśli uważasz, że klasyczne auto "Porywające" publiczność i angażujące widzów w sprzedaż marki lub produktu pomogłoby Ci zwiększyć Twoją sprzedaż zapraszamy do kontaktu.

 

Tagi: Czarna wołga Gaz 21, Samochód do ślubu Olsztyn i okolice, jaki samochód na ślub wybrać, samochód z szoferem na imprezę, wynajem auta ślubnego, auta na wesele, auto na ślub, czym do ślubu czyli jakie auto wybrać, limuzyna do ślubu Olsztyn, Iława, Ostróda, Brodnica, Nowe Miasto Lubawskie, Lidzbark Warmiński, Bartoszyce, Elbląg, Morąg, Olsztynek, Mława, Nidzica, Dobre Miasto, Szczytno, Biskupiec, Orneta, Mrągowo, Auta do ślubu w Olsztynie, zdjęcia ślubne, wystrój auta ślubnego, sesja foto z samochodem ślubnym, galeria zdjęć samochodów ślubnych, dekoracje na samochód ślubny, przestronny samochód do ślubu dla Pani młodej, ciekawy samochód ślubny, retro auto do ślubu, auta na imprezę, auto do wynajęcia na wieczór kawalerski, auto na wieczór panieński, wynajem auta na studniówkę, ciekawe auto do sesji foto, zabytkowy samochód zdjęcia, zabytkowy samochód filmy, retro samochód zdjęcia, retro auto galeria zdjęć, retro auto filmy, zabytkowym samochodem do ślubu, komfortowy samochód na wesele, jakim samochodem jechać do ślubu, wybór samochodu ślubnego, samochody do ślubu Olsztyn, auta do ślubu Olsztyn, auto do ślubu Olsztyn, samochody weselne Olsztyn, samochód na wesele Olsztyn, samochody do ślubu warmińsko-mazurskie, samochody weselne warmińsko-mazurskie, auta do ślubu warmińsko-mazurskie, auto do ślubu warmińsko-mazurskie, samochód na wesele warmińsko-mazurskie, auto do ślubu Ostróda, samochody weselne Ostróda, samochód na wesele Ostróda, samochody do ślubu Ostróda, samochód na wesele Lidzbark Warmiński, samochody do ślubu Lidzbark Warmiński, auta do ślubu Lidzbark Warmiński, auto do ślubu Lidzbark Warmiński, samochody weselne Lidzbark Warmiński, auta do ślubu Ostróda

Created with WebWave CMS

Skontaktuj się z nami

mail: wolga21[at]gmail.com

tel. 509 610 700

ul. Janowicza 30b/1

Olsztyn 10-692

Samochód do ślubu,

Wołga GAZ 21 to duża i wygodna limuzyna, która pomieści 4 pasażerów i elegancko ubranego szofera. Oryginalny czarny lakier oraz starannie obszyte kanapy w kolorze kremowym dodają dodatkowego splendoru podczas specjalnych uroczystości.

Reprezentacyjny wygląd,

Samochód z historią, odrestaurowany w idealnym stanie. Duża ilość chromu naszej retro limuzyny sprawia, iż auto prezentuje się wyjątkowo. Jak za dawnych lat przyciąga uwagę na drogach zarówno kierowców jak i przechodniów.

wolga21[at]gmail.com

tel. 509 610 700

Czarna wołga samochód do ślubu Olsztyn facebook